Arsu Pres Döküm San. ve Tic. Ltd. Şti. 1980 yılında Osman Meydancı tarafından kurulmuştur. Su armatürleri sektörünün lider firmaları arasında yer alan şirketimiz kurulduğu günden bu güne kadar kaliteli hizmet, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir.  Şirketimiz 1980’de küçük bir atölyede imalat yapmakteyken,  şu anda 1500 m2 kapalı alanda kurulu tesisinde  500’ü aşkın ürün çeşidiyle Türkiye’ye ve dünyaya hizmet vermektedir.

Sultangazi mevkiinde, teknik yönden donanımlı kadromuzla tam kapasite üretim yapmaktayız. Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimiz; mix ve klasik bataryalar, musluk çeşitleri, duş setleri ve tamamlayıcı elemanlardır. Tüm ürünlerimiz TSE kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca firmamız ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemine sahiptir.

Her geçen gün artan yeniliklerimiz ve tecrübemizle, her daim en yüksek kaliteyi sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda, en büyük hedefimiz, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevaplar vererek, kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadeli güven ve iş dostluğu sağlamaktır. 1980’den bu yana geniş bayi ağımızla hem Türkiye’deki müşterilerimize hem de 2006 yılında başlayan ve her sene  artan ihracatımızla yurtdışındaki müşterilerimize  kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmanın yaşattığı gurur içerisindeyiz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizleri fabrikamızda da ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Misyonumuz

Yaşamımızın her alanında kullandığımız suyun kaliteli ve sağlıklı su armatürlerinden geçmesini sağlamak.

Vizyonumuz

Üstün hizmet ve kalite anlayışımız ile Türkiye’de ve dünyada akla ilk gelen su armatürleri markalarından biri olmak.

Belgelerimiz